Tere, mul on mure liiga varajase seemnepurskega 13.02.20 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere, mul mure selline et toimub liiga varajane seemnepurse, olen elukaaslasega proovinud erinevaid varajane aga pole aidanud, seemne purse tekib alati juba paaril korral peale sisenemist, sedasi on juba üle aasta, oleme proovinud ka veidi aja pärast uuesti, siis on küll see kestvus pikem veidi, aga naine on juba väsinud sellest et esimesest korrast ei tule kunagi midagi välja.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Soovitan ikka proovida erinevad ravimid, tavaliselt nendes midagi leidub mis läheb sobima. Nendest Priligy (Dapoxetin) kõige efektiivsemaid , kuna verest kontsentratsioon kestab lühiajaliselt (3-4 tundi) ja kõrvaletoimed on ka väiksem ja lühem, samal ajal need on kallim kui teised.
Juhul kui soovite retsepte siis Teie peate tulla arsti visiidile