paluks abi 04.03.08 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere! tahaksin väga selgust leida ühele probleemile ja ehk oskate aidata. Kas on võimalik ,et sellised tabletid nagu BETALOC zok 50 mg. võib ära võtta täielikult huvi voodielu ja üldse läheduse vastu ja kas isegi maailma ilusam ja seksikam naine ei suuda selles mehes seksuaalset huvi äratada. olen elanud oma elukaaslasega ligi 3 aastat ja juba algul märkasin ,et tal on selline viga ,kuid lootsin ikka ,et miski muutub . Nüüd kus oleme juba praktiliselt aasta ilma igasuguse voodieluta olnud ,siis on targem mul teie käest veidi nõu küsida ,et milles siis küll probleem võib olla . Ka on probleemiks liiga kiire seemnepurse,mis jällegi pole minule mingit rahuldust pakkunud. Otse öeldes tunnen ma end justkui 80 aastane, kes ei suuda oma elukaaslasega lähedust leida ja kelle jaoks on suur abieluvoodi liiast ja ,kes võiksid magada üldse eraldi. Mida siis ette võtta ,sest kardan ,et sellisel juhul läheb ükskord meie suhe lõhki niikuinii ja mis kõige halvem,et laps kannatab selle all. Imestan,et meil isegi laps õnnestus saada sellise harva voodielu juures. Mehe jaoks tundub aga kõik ok olevat ja nagu nii peakski ja siis imestab miks ma närviline olen ja mulle miski ei meeldi . Tobe ,et naine ,kellel on kooselu mehega ,keda ta armastab,peab ennast ise rahuldama,kas pole? Pealegi ei püüa mees ka oma probleemile lahendust otsida või on siis tal lihtsalt keegi uuem ja parem ellu ilmunud ? Mida siis teha andke palun nõu?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Teie peres on terve rida probleeme. Teie abikaasale ma soovitan kindlasti pöörduda meestearsti konsultatsioonile (kas või meie juurde). Võime läbi viia hormonaalsed uuringud ja kontrollida temal suguhormoonide tase. Võib olla temal on probleemid erektsiooniga ja enneaegse seemnepursega, mis mõlemad ravitakse. Betaloc tbl omavad rahustamise toimuga, aga ma ei usu, et asi on ainult neendest. Teile ma soovitan otsida kontakti naisteseksuoloogiga (näiteks - Ester Väljaots,a). Lugupidamisega Vladimir.