probleem 29.11.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere . probleem siis selles et ei taha kuidagi kõvaks minna. tee mida tahad kuid ei lähe. äki on viagrast kasu või midagi muud ette võtta ?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Tasub tulla vastuvõtule meie juurde ja proovida leida põhjust. Räägime pikemalt, võtame analüüsid, kui vajalik - kirjutan viagra kohta retsepti. Soovin edu, Vladimir