lihtsalt küsimus. 02.10.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Oleme mehega olnud abielus peaaegu 20 aastat.Tutvusime kui olin 16 aastane.
Umbes viis aastat tagasi tutvusin endast vanema mehega ja sain esimest korda oma elu jooksul orgasmi,mida polnud oma mehega kunagi varem tundnud.Äärepealt pidime lahku minema,sest nii hea oli.Nüüd tunnen juba viis aastat ka seda tunnet oma mehega ja kõik on korras.Kas tõesti pidin 15 aastat ootama ,ja seksima võõra mehega,et seda tunnet lõpuks tunnetada.Ausalt öeldes peale esimese orgasmi saamist naudin seksi tõelise naudinguga.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Jah, niimodi juhtub. Tähendab et varem teie seksuaalsus magas ja uus partner ärkas teda välja. Kahju muidugi et nii palju aastat on mööda läinud, aga mõned inimesed ootavad terve elu ja ei tulegi orgasmi. Soovin edu, Vladimir