ravim 06.01.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Kus saaks osta Cialist ja kas see on retseptiravim?
ja kui on siis kuidas oleks võimalik saada retsepti et arstijuurde pole vaja minna..

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Cialis on retsepti ravim ja Eestis müüakse ainult apteeki kaudu. Retsept oskab kirjutada iga Eesti arst (ka perearst). Teine võimalus - tellida ja osta Interneti kaudu - mitte soovitav, kvaliteedi keegi ei garaanteeri.