kas stress? 28.10.05 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere, probleem jargmine - olen naisterahvas, kellel on 4 aastane laps ja uus elukaaslane, kellega no probleem ongi. Ma ei tea, kas sellest teha suurt probleemi, aga minu jaoks on see tegelikult ikkagi vaga oluline.
Me oleme koos elanud juba 2 kuud, aga me ei ole siiani seksinud, p]hjuseks toob ta alati stressi ja utleb, et ei ole selleks fuusiliselt valmis. Kas stressist voib toesti selline asi tekkida voi on asi milleski muus, ta votab salaja veel mingeid sudamerutmi hairete tablette - kas pohjus voib olla hoopis kuskuil seal? voi ei ole ta seda lihtsalt enne teinud ja kardab

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Võib arvata, et teie sõbral on mingi probleemid erektsiooniga. Ma mitte eriti usun, et meesterahvas nii väsinud ja stressi seisundis, et 2 kuu jooksul ei ole proovinud seksida lemmik naisterahvaga. Võib olla et põhjust tõeisti mingi ravimeid - väga palju rohud, mis alandavad meeste potentsi. Jgas juhul tasub rääkida oma partneriga. Olen kindel, et temale võib aidata, vähemalt tänapäeval olemas igasugused kaasaegsed lahendused