mis nii saab 26.02.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

pelgasin enne kooselu, et ei suuda oma meest rahuldada. Varsti peale kokkukolimist kirg kadus - ütleb et asendus armastusega. Tunnen et hoiab mind ja nüüd ka oodatavat beebit väga, aga nagu kaisukarusid. 1,5 a kooselu jooksul tunnen et ei ole tema jaoks enam Naine.
Lootsin et oodatud beebi suhtesse kirge juurde toob, tunnen end raseduse algul isegi palju seksikamana- mu kauniks paisunud rindu ei panda aga tähelegi. Jutuajamised teemal lõpevad lohutamise ja kallistamisega, et kõik normaalne ja armastus suur. Aga rahuldamatus ajab puu otsa - ei jõua neid pühapäevi enam ära oodata. Süütunne, et teen ka kõhubeebile stressiga liiga
Kas tal võib olla keegi teine nö seksobjekt, sest ta hoolib ju meist väga?
Ja kui rääkimised ja nutmised ei aita, siis mis või kes aitaks?

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Kui olete kindel, et teist seksiobjekti ei ole, siis rääkige oma murest. Äkki on abikaasal endal probleemid, mis vajaksid käiku meestearsti või seksuoloogi juurde.
Samas rubriigis vastab küsimustele ka meestearst.
Usaldage oma sisetunnet.
Tervitades L. Haldre