prostaplast plaastrid 24.12.16 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tuli reklaam meestele mõeldud plaastrite (prostaplast,hiina)kohta,mis lahendavat kõik meeste hädad.Samuti hulga positiivseid vastukajasid.
Kuidas sellesse suhtuda? Kas on nendest kasu või on see reklaamitrikk?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere

Näen ka ise esimest korda, seega loobun kommenteerimast, ravimiga pole tegu kohe kindlasti, see eeldaks müügiluba ravimina.
Õnnelikud kasutajad Siim ja Rasmus näevad välja nagu John ja Edward, aga poolakeelsel saidil on nende nimed hoopis Witold ja Kacper, leedukeelsel Viktoras ja Kasparas, lätikeelsel Viktors ja Andrejs jne. jne, veenduge ise..
Soodushind ka kohe nagu tellitud.
Meeste ja naistega lubatakse ka igasugu muid imesid teha, vaja vaid usku ja raha.

Kalle Kurvits