Tugvaima toimega tupeseene ravim? 03.12.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Olen ravinud alguses Klotrimasooli kreemiga ja Polygynax-kuulidega. Järgmiseks sain Gyno-Pevaryl-kuule ja kreemi. Nüüd siis kirjutas arst välja Klotrimasooli kuulid. Mis neist on köige möjusam? Tänan vastuse eest , Liisa

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Igasugune seeneravi on aeganõudev ja vaevaline. Nendest siintoodutest on ehk Gyno-Pevaryl mõjusaim. Tihti määrab arst lisaks suukaudse ravimi.

Ka ise saate ravi toetada. Võite teha maitsestamata jogurtiga tupetampoone ja seda jogurtit ka juua.
On palju faktoreid mis tupeseent soodustavad, näiteks rasestumivastased vahendid, teised põletikuvastased rohud, tupetampoonide kasutamine, aluspesu materjal, intiimpesuvahendi õige valik (Dercomme Femme) jne

Tupeseene ravi kohta leiate hulgaliselt juttu kui kirjutate kliinik.ee avalehel vasakul ülal otsinguaknasse tupeseen või kandidoos ja vajutate 'otsi'.

Edu soovides
Kalle Kurvits