raseduse lõpu hädad 26.06.23 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Olen 33+3 nädalat lapseootel ja tekkis eile järsku iiveldus,ühekorra ka oksendasin,mida pole ma terve raseduse juures kordagi teinud.lisaks on tekkinud ka peavalu.täna on ainult iiveldus ja peavalu.beebi liigutusi tunnen ilusti.teklinud on ka torkiv valu tupes ja kuumahood.väga tihe wc käimine pissil.ämmaemandat kätte ei saa ja järgmine vastuvõtt alles 5.juuli

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, soovitan pöörduda sel juhul perearsti juurde,. peab mõõtma vererõhku ja tegema uriinianalüüsi. DrKadastik