küüneseen raseduse ajal 01.06.07 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Olen seitsmendat kuud rase. kusagil teise raseduskuu ajal avastasin, et mul on tekkinud varbaküünele küüneseen. Ma ei ole seda julgenud kellegile näidata, kuid nüüd on tekkimas seen ka järgmisele küünele. Kas küüneseen on kuidagi ohtlik minu sündimata lapsele?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Küüneseen ei ole ohtlik lapsele. Ravida saate seda peale sünnitust, kuna ravi ei tohi teha raseduse ega rinnaga toitmise ajal. Dr Kadastik