Ema jalgade vastu feet fetish 11.02.24 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere. Kirjutan murega et ei tea kas see on normaalne et mulle meeldivad oma 42a ema jalad/varbad juba 16a. Ma olen salaja ta varbaid imenud öösel ja jalgu katsunud ning ma pidevalt jõllitan ta jalgu seega usun et ta teab et need meeldivad mulle. Mulle väga meeldivad ta varbad ja ma tahaksingi teada saada kas see on okei et mul feet fetish oma ema jalgade vastu või ei?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Uute mõtete ja huvide tekitamisel jäävad praegused mõttemustrid tagaplaanile.
Seega - milles olen andekas ja isegi geniaalne? selles suunas mõelda, tegutseda. Päevik (treeningpäevik) on oluline.
Head mõtted vajavad head kehalist toonust-tervist - kehaline aktiivsus, treening oluline.
Igapäevane psühhoregulatsioon-relax harjutused. lihtne ja hästi toimiv on minu Palve esimene samm (vt. otsinguga a Enneti palve.

Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet