Depressioon , Ajataju 24.02.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen depressioonis, ajatajuta 10`neid aastaid. Käinud mitme psüholoogide vastuvõtul. Ei ole suutnud noorusest saati end lõdvaks lasta, karjääri alustada (kuigi õpingutel olen pingutanud kõvasti saanud isegi kiituskirju), aga pole igapäevast ajataju usku enda võimetesse. Silme ees sageli ainult nooruse piinavad sündmused. Iseasi, kas mõjutavad ka, langetõbe põdedes võetavad rohud. Kord hiljuti topelt haiguse rohtu võttes oli pearinglus ja taastus ajataju pooleks päevaks mitmete aastate peale.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

EP ravimeid tänapäeval häid, leida (koos neuroloogiga) endale sobiv ravivariant.

vt rmt. Ennet Psühhiaater - seal printsiibid ja harjutused.
Iga tera tervise varasalve on kasuks - kohe ei pea suurelt (terve Maakera sülle) tegutsema. Ikka tera-tera kaupa.
Head harjutamist.
Jüri O.-M. Ennet