Amfetamiini sõltuvus. 20.01.22 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.olen suhtes amfetamiinisõltlasega,on olnud vägivalda ja kõike mida see sisaldab,ta väidab et on tähelepanuhäire HD ja seepärast võtab et on siis parem olla ,kas see vastab tõele et see võib aidat või on lihtsalt ettekääne ja peaksin suhte lõpetama,võtan teda kui haiget ja on kahju maha jätta.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Sõltlasel on kehaline ja vaimne sõltuvus antud ainest, on vajadus seda saada.
Narkoloogid Wismari Haiglas aitavad probleemi lahendada
Kui on tähelepanu- ja aktiivsushäired, seda ravivad psühhiaatrid ning määravad vajaliku ravimi.
Kui ta teist hoolib, siis läheb KOHE narkoloogi jutule ja siis psühhiaatri juurde.
Sõnad-lubadused ei maks, maksab tegu.
Vastus teile on tema teudes või tegematuses.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet