Lühiajaline mälukaotus 08.11.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, Sõitsin pimedas ja veidi väsinuna autoga ja ringteelt mahasõidul tekkis mul lühiajaline mälukaotus- ma ei teadnud, kus ma olen; kuhu sõitma peaksin; tekkis väike paanika. Otsustasin, et sõidan edasi kuni aru saan, kus olen. Paar sekundit hiljem juba teadsin, kus olen. Kas on põhjust muretsemiseks? Sellist asja pole kunagi varem olnud.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Korralik puhkus, kui kordub, siis arsti juurde. Väsimus? Mõnedel videvikus sõita raskem!
Kerge kehaline aktiivsus parandab ka aju verevarusutst.
Minu palve (vt eelnev vastus, Enneti palve) - harjutus parandab peaaju verevarustust, aktiveerib siseelundite tegevust, parandab meeleolu, paraneb väike-vaagna elundite verevarustus.
Harjutust teha mõnuga, rahulikult.
Teen seda harjutust aastakümneid - super! muidu ma seda ei teeks.
Igast murest saab üle.
Jüri O.-M. Ennet