Kes peaks ravima 02.08.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas perearst võib ütelda, et ta ei kirjuta ravimeid välja ning pöördugu ma uuesti psühhiaatri juurde.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tallinnas Paldiski mnt Psühhiaatriakliinikus võtab valvearst igal tööpäeval vastu.
Minge kindlasti ja rääkige see eluisu ja elujõu langemise mure valvearstile ära. Teatage, et numbriga vastuvõttu enam oodata ei suuda.
Perearsti lugu - et rohtu ei kirjuta - tooge ka kuuldavale.
Paldiski mnt Psühhiaatriakliiniku valvetuba töötab ööpäevaringselt kõigil päevadel.
Päevik - telegrammstiilis aitab ka paremini selgusele saada, osa pingeid Päevikusse panna.
Elusihid vajadusel korrigeerida. Julge ei karda.
Iga tera tervise varasalve tuleb kasuks.
Esivanemad said eluvõitluses hakkama, saame ka meie.
Võitlusvaimu teile soovides.
Jüri O.-M. Ennet