Esperaali toimega süst 26.03.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,mul selline küsimus et olen olnud alkoholiga sina peal ,aga olen mõelnud abi saada et kui lasta teha esperaali toimega süst alkoholi vastu,aga kui peaks sellel ajal libastuma ja alkoholi võtta kas siis võib kohe ära surra,olen kuulnud et väga paha hakkab ainult ,et kas see süst võib olla surmav kui libastud ja võtad alkoholi et

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Süstid-tabletid on abivahendid, esikohal on ikkagi Mees Tahab ja tee nii nagu TAHAD.
Äkksurm on loomulikult maiuspala - kui ikkagi minek on. Hullem variant on aeglane Organismi Lagunemine: nõrgemad funktsioonid annavad varem alla, aga ega tugevamatelgi pääsu pole.

Tänases päevast ja kohesest hetkest ei tilkagi - Esivanemate nimel, tulevaste Põlvede nimel. On suutnud paljud koheselt.
Tabletid on pohmaka kergendamiseks. Aga kergelt saadu kakergelt kaob.
Nüüd ja kohe kainelt edasi.
Süstiraha mingu enda ja lähedaste tervisefondi, kaasinimeste aitamiseks.
Mees - Sa Suudad!
Jüri O.-M. Ennet