otsin psühhiaatrit 11.07.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Otsin normaalset psühhiaatrit. Otsisin nime järgi dr Ennetit, aga ta on naisterahvas- ravis mind kunagi ammu Seewaldis ja parimad mälestused on. Ei leia teda kahjuks üles. Mul on töövõimetuspension ja selle jätkamisks on vaja kontakteeruda arstiga. Praegune psühhiaater ei sobi mulle kuidagi. Diagnoos on skisofreenia (mitte paranoiline ega maniakaalne), tugevad depressioonikalduvused ja ärevushäireid ning teatud sundhirme.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Dr Aili Ennet (minu vennanaine) suri 9.okt. 2015.a.
Teie andmed on Psühhiaatriakliinikus ja sealsed tohtrid saavad teile vajaliku väljavõtte terviseseisundist anda. Seega Paldiski mnt 52.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet