Phenibut 18.02.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kust on võimalik osta phenibut-I ?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tee kehalisi harjutusi, võimalusel käi trennis - see annab kehalist tublidust ja keha kaudu tuleb Enesekindlus ja ka Suhtlemisjulgus.
Näitering on heaks suhtlemise koolitajaks.
Või kodus õppides teed õppimist nagu näitemängu: ajaloos - oled siis nagu üks või teine kuulsus ja käitud-räägid nagu see tegelane. Kodustele ütled, et teed nii.
Loe ja Jutusta õppetükke kõva häälega kodustele. Tunne sellest lugemisest ja jutustamisest naudingut.
Koolis jm teistega suheldes ole ise - olen selline ja selline olla tahangi. Ennast ära haletse, Kiida ja Julgusta ennast mõttes mitmeid kordi päevas.
Suhtlemisoskus tuleb suheldes, naerata - inimestele meeldivad rõõmsameelsed, kiida mõõdukalt kaaslasi - kiitus (asjalik ja õige) meeldib ju kõigile.
Seda rohtu sulle vaja ei ole, tee minu harjutust - see annab ka selle rohu toime, sest ta parandab oluliselt aju tegevust.
vt otsinguga Ctrl F Enneti palve esimene samm.
Oled tubli!
Ka mina olin noorena nigel suhtleja, aga asi annab harjutamist, harjutamne annab häid tulemusi.
Jüri O.-M. Ennet