Psühhiaatriks õppimine 19.03.14 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.
Sooviksin teada, kas psüühikahäirega (pikaajaline meeleoluhäire) isikul on võimalik psühhiaatriks saada, kui see seisund ravimitega kontrolli all püsib.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui õpiisu on, kui õpivõimalused majanduslikult on olemas, kui keskharidus omandatud - milles küsimus? Ikka võib.

See korduva depressiooniga seonduv on arstirohu ja harjutustega (psühhoregulatsioon) kõrvaldatav.

Kui kindel eesmärk, siis see on saavutatav!
Eesmärgikindlus parandab oluliselt meeleolu!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet