agrisiivsus ja närvid läbi 16.02.14 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere mul on selline mure et viimasel ajal olen muutunud väga agrisiivseks ja närvidega ka probleemid . Läksin sellepärast naisega lahku ja kodus on perega ka koguaeg selle pärast probleemid et mida soovitate teha ja kelle juurde pöörduda?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Stressi tänapäeval palju. Head arstirohud olemas - psühhiaater kirjutab.

Valvearst võtab Psühhiaatriakliiniku dispanseris igapäevaselt vastu. Vastuvõtule.

Tervislikud eluviisid, korralik puhkus, psühhoregulatsiooni harjutused - kõik oluline. Alkoholile ei, suitsule ei.

Elusihid paika! Kui sihid olemas, siis ei ole aega "närveerida"! (vt. "Väljavalitu" Tervisemaja ptk.).

Kohusetunnet koduste ja ühiskonna ees peab ka olema. Kohusetunne annab lisajõudu.

Tegudele, mees!
Jüri O.-M. Ennet