Viirastused ja muud 18.12.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on probleem viirastustega, nimelt igapäev ma näen umbes 20-100 viirastust. Kas see on normaalne?
Peale viirastuste kuulen vahest ka sosinaid jms, veel mu silmavärv muutub tumedamaks ja heledamaks.
Ka kui ma vihane olen kellegi peale, siis ma näen, et ümbrus muutub must-valgeks ja mu teisik tuleb kuskilt välja ja tapab või vigastab selle, kelle peale ma vihane olen, see kestab umbes mingi paar sekundid ja siis on kõik jälle normaalne. Millest need võivad tulla?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Räägi sellest murest kohe oma Emale (või kes sulle kõige lähedasem on). Siis minge üheskoos lastepsühhiaatri jutule - saad häid soovitusi ja vajadusel ka veidi arstirohtu.
Jalutuskäigud ja korralik uni on ikka valik.
Räägi juba täna ja ütle, et mida mina soovitasin - lastepsühhiaatri jutule!
Sellele probleemile-murel on lahendused olemas!
Tegutse!
Arstionu
Jüri O.-M. Ennet