Värivad käed, võbiseb keha, alaselg valus, halvenenud silmanägemine 17.04.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Umbes kuu aega tagasi muutus tervist väga halvaks, nimelt vahel kipitavad silmad ja nägemine kehv ja udune, käed ja keha võbiseb, paar korda päevas tekib tunne, nagu kohe kukun kokku. Pereast ei osanud midagi öelda ega arvata.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mida vererõhk näitab, milline veresuhkur, kelle jutule perearst soovitab minna?
Milline töö- või/ja õpikoormus, milline unerežiim, millised pangalaenud, milline "helge tulevik" terendab või siis ei terenda?
Milline füüsiline taust, sportlikud saavutused, kuidas kehakaal muutub, milline on toitumine?
Kuidas alkohol organismi "külastab"? jne.
Mida okulist (silmaarst) nägemisest arvab, kas prille ka vaja? jne.jne.

Infot vähe, et konkreetsemalt midagi soovitada.
Tegutsege!
Tervislikud elukombed sobivad koheselt, alates tänasest.

Parimate tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet