Nõrkus 08.10.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tervist, doktor!

Palun Teie arvamust, mis võib olla üleüldise nõrkuse põhjus kuni selleni, et inimene ei jõua enam kõndidagi? On madalamas pooles paljud verenäitajad: raud, leukotsüüdid, B12, kortisoolinäitaja. Kasutanud palju aastaid AD-sid, momendil Citalex. Rivotrili kasutanud viimase aasta jooksul ainult mõned korrad vajadusel.
Juulikuust algus suurele nõrkusele, ei ole võimalik kepikõndi teha( kui rääkida sporditegemisest, mida kogu aeg soovitatud)kuni raskusele juba lihtsal kõndimisel.
Uuritud südant, neerupealseid jne.-ja põhjust ei ole leitud!
Doktor, palun öelge, mis mõtted Teil kui heal psühhiaatril tekivad?
Mida inimene peaks tegema?
Teid tänades!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Vitaalsuse Tervise-Haiguse kaalukaussidele tuleb kasulikke teri - terviseteri - noppida. Iga terakene on kasuks.
1) Söögipärmi jooki (B-rühma vitamiinid) 3 päeva võtta ja 2 päeva pausi. ca 2cm kuubik korraga (lahustatud vees), kord päevas.
2) Mõttega söömine -korralikul mälumisel soovida, et nimetatud suutäiest saan ...tervisetera.
3) Minu Palve-Meditatsioon - enestunnet jälgides.
4) Töö- ja puhkuse regulatsioon.
5) Päevik
6) Tervisemaja mõtted.
Sellest alustada ja koostöö tohtriga.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet