Ärevus ja paanikahood 13.08.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mida teha, kui ma ei saa kodust väljas käia? Igas rahvarohkes kohas on selline tunne, et kohe minestan ära, kodus pole nii hull asi. Ärevus on kogu aeg sees, süda peksab kiiresti ja õhku nagu jääb väheks. Milles asi võib olla ja kas on mingit ravi ka sellele?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ärevushäire! Psühhiaatri jutule. vt. varasemaid soovitusi. Harjutused on olulised, tabletist üksi ei piisa. Harjutusi saab kohe tegema hakata. Alustuseks minu Palve-Meditatsiooni harjutus.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet