Mina 04.05.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ma olen hulluks minemas vist. Räägin oma sõpradega kas siis interneti teel või niisama. Siis kuulen jälle et olen midagi halvasti teinud või midagi halba öelnud. Endal nagu küll mingit mäletamist selle kohta pole. Ja siuke tunne on et teine inimene oleks mu sees. Vahepeal lihtsalt äkki muutun ühelt inimeselt teisele....mida teha ??

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Esiteks, rääkida Emale ja seda küsimust üheskoos arutada. Kui see mingil põhjusel võimalik ei ole, siis psühhiaatri jutule - tema siis ütleb, et see on n.ö. "sõprade" halvad naljad või siis veidi midagi muud.
Kevad ilus - õue!
Psühhiaatri jutule, saatekirja vaja ei ole.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet