Perenõustaja 11.03.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, otsime abikaasaga väga head ja tunnutsatud perenõustajat kellel palju kogemusi ja erialast väljaõpet. Oleme juba paari psühhlogi juures käinud aga otsustasime et ei taha enam niisama aega raisata nn peda psühholoogide peale. Oleme koos elanud 12 aastat, peres kasvab 11-aastane poeg ja paraku oleme oma suhtega väga väga puntras ning ise sellest välja ei tule. Palun jagage oma kontakte Tallinnast, keda arvate sobivat meie perele. Ette tänades,

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Häid nõustajaid palju, vajalik on omavaheline "hinge-keemia."
n.ö. pimemeetodil pakuksin Harri Küünarpuu, aga ka kõik teised on head. "Hinge-keemia" suurendab seda headust, aga see ilmneb alles kohtumisel.
Kaunist kevadet,
Jüri O.-M. Ennet