haloperidol 28.02.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

täpsustan seda sigadus...
1992a dets mürgitas supi ja leivatükkidge üks noormees mu ära ta tunnistas selle ka üles dr vanatoale teda olevat psüh anti liiv õpetanud,ilmselt sexi saamise tulemuseks,ta põeb man depr psühhoose oli ravil liivi juures94 a ,kuskilt maalt kutsus ta kiirabi kes toimetas mu teadvuseta viljandi psühhiaatriasse seal teadvuseta olekus süstitigi haloperidol puusild antsu poolt,teadvusele tulles karjusin viimasest kõrist silmad olid tagurpidi kõhu krambid ja lõualuud murdis kahe poole ja hambad lõikasid puruks põsesarnad suu oli paksult verd täis tehti kolm relaaniumi et krampe maha saada veerand tunniste vahedega rohi millega mürgitati ei tea keegi mis rohi see oli see ilmselt ägestas haloperidoli sedavõrd julmalt ja ilmselt on sealt pärit need silmad et nad valudega tagurpidi lähevad suvaliste haiguste puhul,SÜÜDI ON TÄIELIKUL TLOHAKUSES PUUSILD ANTS KUNA MA AG EI TEADNUD ET HALOPERIDOL OLI SEE SIIS KIRJUTATI KOJU MULLE KAASA TEISE ARSTI POOLT HALOPERIDOLI JA KUI KODUS ESIMESE TABLETI VÕTSIN KARJUSIN KAHE TUNNI PÄRAST SEST ÜLE KEHA OLID KRAMBID JA KIIRABI VIIS MU HAIGLASSE

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Haloperidooli kaugmõju ei ole ja olla ei saa. Nimetatud tohtrid on toredad ja targad, võib-olla nad ei seletanud asjaolusid piisavalt lahti.
Headus on suure raviva toimega, proovige. Teil need võimed vägevalt olemas.
Headust soovides,
Jüri O.-M. Ennet