vastus noormehele kes enam ei suuda.. 17.12.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tead et saan sinust suureparaselt aru kogen seda ise aga vahe selles et olen 18 a tydruk aga lugu sama ..armastan teda taiega ja ka elul minu jaoks pole motet aga siis kui teda naen arkab minus mingi paiksekiir mis mind elule tagasi toob...ole roomus selle ule et naed teda aga motle kui sa teda ultse ei naeks oleks asi veel hullem...
otsi roomu sellest millest annab ja naed et koik muutub...
ole tubli ja roomu su paevadesse...
soovides annika

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Otsi roomu sellest millest annab ja naed et koik muutub...
Täieliselt minu mõte.
Evolutsioon loomariigis ja inimühiskonnas ongi üks suur olelusVÕITLUS. Ja Julge ei karda. Kehaliselt tubli on ka vaimselt tublim. Keha on vundament. Harjutamine-suhtlemine teeb Meistriks.
Kaunist Jõulu koduste ringis ja Aastavahetust sõprade ringis.
Jüri O.-M. Ennet