ahistavad mehed 13.09.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Nimelt selline probleem.Töötan naiste pesupoes.Maei saa aru kas inimesed eriti mehed on hulluks läinud.Mida ma pean tegema kui poodi tuleb mingi hull ja hakkab ükshaaval naiste pesupükse uurima.Seejärel ajab mannekeenile käe jalgevahele ja silitab.Aina rohkem on selliseid pesunäppijaid välja ilmunud.Õnneks ei ole minu vahetuse ajal keegi meestest endale pesu proovimas käinud,kuid seda on tehtud teise müüja ajal.Kas peaksin politsei kutsuma.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui ta pesu ei riku, kui ta teisi ostjaid ei häiri, siis las seksuaal-häirega inimene olla omal moel õnnelik. Kui aga tema käitumine segab või häirib ostjaid, siis talle viisakalt öelda ja kui ta sellele ei reageeri, siis - turvamees või ...politsei.
On ka selliseid, on loomaahistajaid, on paraaditsejaid.
Oma kiiksuga ei tohi teisi segada.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet