liigne närvilisus 20.04.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

ärritun väga kergelt ja olen hirmus äkiline kuid samas jälle väga kannatlik.mismoodi oleks võimalik sellist seisundit tasakaalustada

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Õppige üleliigseid pingeid maandama ning organismi (sotsiaalselt, kehaliselt, meelelis-psüühiliselt, hingelis-emotsionaalselt ning ka vaimu sfäärides) tugevdama, karastama. Õigemini, kasutage 3E-d: Ennistamise e ravivõtteid, Ennetamise e profülaktika vahendeid ning Edendamise e treeningu võimalusi.
Nii lihtne see ongi (teoorias). Praktika vajab kannatlikkust, rõõmuga tegemist.
Tegutsege,
Jüri O.-M. Ennet