ajuprobleem 22.11.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Minu ajust tuleb selliseid mõtteid,mida ise ei mõtle ja vahest ka selliseid sõnu,mida ise ei ole eluski tarvitanud.See segab tohutult igapäevaelu,kui midagi tehes keegi nagu parastab,käsib,naerab su üle-hirmutunne on tekkinud.Mõni päev tagasi tundsin peas iga poole tunni tagant mingi soone tugevat tuksatust ja valu

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mis nooruses, millega tegelete, milline tervis muidu jne? Raske soovitusi selliselt anda.
Teatud halbade mõtete eemaldamiseks on rohud olemas, teatud juhtudel tuleb aga end ise kujundada paremuse suunas.
Pea-probleemide osas - milline vererõhk, kui suur on vaimne koormus, narkotsi või muude ainete kasutamine? Infot vähe.
Minge arsti vastuvõtule ja saategi konkreetseid soovitusi.
Heade soovidega,
Jüri O.-M. Ennet