Nõelravi 02.12.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Soovin saada vastust küsimusele, kas bipolaarse meeleoluhäire raviks saaks abi nõelravist. Kuna sugulasel see haigus avastati ja arst ütles, et ainus ravivorm on tabletiravi, siis tekkiski küsimus, kas tõesti midagi muud toetavat selle puhul ei ole.
Aitäh vastuse eest.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Bipolaarne meeleoluhäire on tsükliline.
Teatud perioodil on seega rohi olulisim. Kõik muud võtted-vahendid on ka omajagu head ja kasulikud, ka nõelravi.
Raviarst ütleb, mida ja millal.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet