psühiaater 16.02.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

ma ei tea kas se langeb nuud teemaga kokku või mitte aga ma olen kogu aeg närviline..masenduses,kurb..krarjun..nuttma hakkan iseenesest lihtsalt ma ei saa aru kõik käib üle jõu!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaater sab aidata, saab närve rahustada, meeleolu parandada, sisemist rahu tekitada, kehalise ja vaimse jõu ning energiasaamise osas juhiseid anda.
Psühhiaater aitab!
Hingerahu soovides,
Jüri O.-M. Ennet