Muna/kühm varba vahel. 25.05.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Paar kuud tagasi tekkis varba vahele muna/kühm nägi välja nagu konnasilm ostsin apteegist konnasilma plaastrit ei midagi aidanud muna on aina valusamaks muutund, mis ma tegema peaksin või kuhu pöörduma, ehk hööruvad varbad liiga kokku, kui ei kanna kitsaid jalanõusi, et peaks nii hull olema.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks on Teie kirjas olev info väga napp, et anda mingigi konkreetne soovitus. Saan soovitada koostööd perearsti jt spetsialistidega.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi