Kulmu üleval olev muhk 01.12.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mõni aeg tagasi tekkis parema kulmu ülesse valulik muhu taoline asi. Katsudes on valus, iseenesest muhk silma ei paista. Otsimiku pole kuskile ka ära löönud. Millega võib tegu olla? Olen veidi mures, et midagi hullu võib olla.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Paistab olema väike nahapõletik v follikuliit. Paikselt nt kampriõli kompress, silma ei tohi see sattuda. Vaataks paar päeva. Kui efekt puudub, siis perearst.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi