Lööve lapsel 3 aastane 04.12.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, lapsele (3a.)tekkisid punnid ja juba umbes nädal aega on olnud, muret tekitab kuna tundub et hakkab esinema yksikuid ka vanematel lastel...

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Nüüd on oluline täpsustada punnikeste tekke aega, kaasnevaid sümptome. Pigem on leid omane nahamädanikule, püodermiale. Ravi otsustab Teie perearst, selle probleemiga peab saama vastuvõtule 1 päevaga, nakkuse levik, seisundi halvenemine !
Hea koostöö oma perearstiga !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi