lööve 22.07.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, hiljuti, märkasin probleemi.
Pärast alkogooli joomist pole sellest suurt ega väikest kogust, märkasin huultel löövet. https://www.azeta.ee/ apteeker andis mulle ravimeid, kuid see ei aita, mis see võiks olla? Internetist ei leitud mingit teavet, olen praegu veidi vaevatud

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks on info väga vähene, et mingitki vastust anda. Soovitan koostööd perearstiga.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi