kas mu vastus on negatiivne 26.12.20 / Perearst

Külastaja küsib:

et ma arvan et mu vastus on negative aga ma ei saa aru numbritest ehk
äkki oskata öelda mida need näitavad

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Teil on määratud puukentsefaliidi viiruse vastased antikehad- need mis näitavad ägedat ja põetud haigust. Mõlemad analüüsid on negatiivsed- st selle alusel ei ole ägedat haigust ja ei ole seda ka varem põdenud ja ei ole ka vaktsineeritud.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi