Suured punnid lapse reitel 07.12.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Kuu aega on aasta ja 9 kuusel lapsel imelikud punnid reite tagakülgedel, oleme kahel korral ka arsti juures käinud alguses arvati et on enteroviirus kuna lapsel olid ka suus haavandid ja kõrge palavik see aeg, saime viirusest lahti aga reitel punnid säilisid käisin uuesti nüüd 3.detsember ja siis arst arvas et hoopis allergia jätsin uued toidud ja joogid ära ning saanud nädal aega allergia rohtu aga endiselt ei mingit tulemust, vahel on nahk punnide all tulipunane siis kaob jälle punetus. Laps ise neid ei süga

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!
Kahjuks ei oska ilma last nägemata kirjeldatu kohta midagi arvata. Kui diagnoos on ebaselge, soovitan pöörduda nahaarsti poole. Nahaarsti poole pöördumiseks pole saatekirja tarvis.
Lugupidamisega
Kristi Otsmaa
perearst