Villid jalgadel ja sõrmede vahel 08.10.18 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. 5 päeva tagasi tellisid paremale jalale kriimustusele kõrgemad villid. Kratsisin need katki. Tundus nagu need liikusid edasi ja nüüd on paremal jalal pildil nähtav olukord. Vasaku jala peale tellisid päev tagasi väikesesd villide kobarad ja samuti paremale käele kahe sõrme vahele. Algul arvasin , et on lihtsalt mingi vill mustusest aga nüüd natuke mures juba. kas peaksin kiiremas korras pöörduma nahaarstile või saab apteegist abi?

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!
Kahjuks ma ei suuda selle pildi põhjal diagnoosi panna. Pildil näen ainult verd, kraapimisjälgi ja ravimit. Soovitan oma küsimus adresseerida nahaarstile või kui see pole võimalik, siis pöörduda oma perearsti vastuvõtule.
lugupidamisega
Kristi Otsmaa
perearst