villid suuleas 29.12.07 / Perearst

Külastaja küsib:

Mis haigusega võib tegemist tolla, kui suulaes on mädased villi moodi valusad paised? Palavikku ega muid kaebusi ei ole, natuke kurguvalu on küll.Kas need villid saavad ise terveks või on vaja ravi, antibiootikume jne. Kas on vaja konsulteerida oma perearstiga?
Tänan vastuse eest ette!
Ilusat aasta lõppu!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tervist
Saaksin anda parema vastuse kui teaksin Teie vanust, sugu, tööd, põetud haigusi, halbu harjumusi.
Kuid aravn, et tõenäoline põhjus on arstide keli aftoosne stomatiit, see on viirushaigus mis paraneb peaegu et ise. Leevendust toob Camistad Geliga määrimine 4-5 x päevas 3-4 päeva jooksul.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi

RÕÕMSAMEELSET JA PIIRETUNDVAT AASTAVAHETUST JA HEAD TERVIST UUEL, 2008 AASTAL KÕIGILE KLIINIK.EE PATSIENTIDELE !!!

MADIS VESKIMÄGI
31.12.2007 kell 18.20