külmavärinad ja väsimus 19.08.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

Olen 24-aastane noor naine, pisut ülekaaluline kuid sellele vaatamata suhetliselt aktiivne. Olen viimased poolteist kuud olnud puhkusel, rahulikult kodus kutsikat kasvatanud. Paari päeva eest muutus enesetunne aga väga kehvaks - üldine väsimus, loius, peavalud ja uimasus, külmavärinad. Söögiisuga on normis, kurnatus on välistatud, enese teada pole ka külmetanud.
Kas oskate aidata, millega tegu võiks olla ja kuidas enesetunnet parandada.

Tervitades,
Anniki

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere Anniki
Võimalik et tegemist on algava ägeda viirusinfektsiooniga. Soovitan võtta tableti ibuprofeni, teha sooja jooki ja vaadata mis juhtub. Kui asi tundub olema kahtlane, soovitan võtta ühendust perearstiga.
Head tervist soovides Madis Veskimägi