Peavalu ja rasedus 06.06.01 / Peavalu

Külastaja küsib:

Minul on Teile selline küsimus:Olen neljandat kuud
lapseootel,olen kannatanud peavalude all peaaegu algusest peale.Minu arst käsib mul lamada ja püüda kõike rahulikult võtta.Püüan seda kõike teha,kuid miski ei näi aitavat.Lihtsalt muud ei jää üle kui kannatada,aga arvan et midagi peaks ju olema mis aitaks.Äkki suudate mind aidata või vähemalt nõu anda...

Arst vastas:

dr Sulev Haldre

Neuroloog

Milline on peavalu täpsem kirjeldus. Kas tervis on üldiselt korras – näiteks vererõhk. Täpsustavaid küsimusi on veel teisigi.
Migreenivalu üldisi raseduse aegseid ravisoovitusi palun lugege peavalu.ee rubriigist sageli tekkivad küsimused. Need üldised soovitused sobivad ka siis, kui Teil on muu iseloomuga peavalu.