14a tütrel epilepsia 29.05.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Minu 14a.tütrel on epilepsia ja tarvitab alates okt 2022 ravimit Keppra Letiracetami, hommikul 500mg ja öhtul 1000mg, kaks kord on selle aja jooksul juhtunud nii, et õhtune tablet on ununenud võtta ja siis on hommikul peale ärkamist krambihoog. Kas seda doosi peaks ühtlustama, et hommikul ja õhtul oleks võrdne kogus ja see hoiab kauem ravimitoimet organismis, kas see aitaks unustamise korral krabihoogu vältida. Enne ravi alustamist ei olnud tal ühtegi hoogu olnud, olid ainult tõmblused.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Miks te ei küsi ravimeid määranud neuroloogilt? Ravisoovitusi saan anda vaid peale haiguse andmetega tutvumist.

Dr.Ain Pajos
Neurodiagnostika