Silmaprobleem 23.05.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Ärkasin 3 päeva tagasi punetava parema silmaga. Lisaks sellele on tunne justkui selle laug oleks raskem kui vasaku oma ning ta reageerib millisekundid aeglasemalt sulgemisel ja avamiselSulgub veidi enne ja avaneb veidi hiljem. Ei valuta ning nägemine pole halvemaks muutunud. õhtuti punetab rohkem. Koordinatsiooniprobleeme ei ole tekkinud.
Asun Austraalias aastase tööviisaga, arsti siin nii lihtsalt kätte ei saa.Kas ehk võib olla probleem neuroloogiline? Mida teha saaksin iseseisvalt veel? Hetkel kasutan kolmandat päeva konjuktiviidi ravitilkasid, ei ole aidanud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt siiski tegemist silmapõletikuga. Küsige abi apteegist.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika