Psühhoos 06.05.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul selline küsimus.Mul diagnoositi viis pool aastat tagasi krooniline psühhoos.Lapsepõlves oli kaks ajuvapustust üks päris tõsine 3 päevase
mälukaotusega ja kahe kuuse haiglas viibimisega.Kas need peatraumad võivad olla psühhoosi tekke põhjused.Ja mida see sellisel juhul minu jaoks võib tähendada.Psühhoosi hood lähevad järjest hullemaks ja sagedasemaks.Ravimeid võtan aga kasu pole.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Rasked ajutraumad võivad hiljem põhjustada ja ka soosida psühhoosiseisundeid. Psühhoosiga tegelevad aga psühhiaatrid kes selgitavad selle põhjuseid ja planeerivad edasist ravi.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika