Lapseeas leid külgvatsakeste frontaalsarvede vahel on lisaõõs- Cavum septi pellucidi läbimõõt 7,8 mm 06.03.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kas see probleem tekitab täiskasvanuna häireid Noormehel praegu dgn ATH

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

ATH l on mitu tähendust, arvan et tegemist on aktiivsus ja tähelepanuhäirega. Kuigi põhiosa kaebustest esineb lapse ja teismeeas, võivad probleemid osal haigetest jätkuda ka täiskasvanuna. Kindlasti nõuab see haigus aga siis uuesti testimist ja diagnoosimist, samuti ka ravi määramist vajadusel.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika