Silmaprobleem 30.12.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mul selline probleem et umbes 2-3 nädalat tagasi ühel hommikul oli mul imelik olla, silmad olid ähmased ja selline ükskõiksuse tunne oli. Väljas olles nägin lume peal musti täppe mis liikusid uurisin ja tegu vist klaaskeha hõljumiga.. Nüüd on aega mõõda läinud ja õhtuti algab selline hägune nägemine ja nagu väiksed sätendavad täpid on vahepeal silmade ees eriti kohas kus on pimedam..täna hommikul oli lõhna haistmine tugevam ja hommikul hakkas see pihta, aga võibolla sellepärast et polnud ööläbi maganud ja tarvitasin alkoholi. olen selle 2-3 nädala sees alkoholi ja kanepit ka segamini tarvitanud ja ainult alkoholi ka.. Sooviksin teada milles on asi sest mõtlen suht üle et tajun neid sätendavaid täpikesi ja sellist imeliku tunnet ja hägust nägemist ja kas on asi ohtlik ja kas võimalik ravida ja terveks saada..Olen uurinud ja on õeldud veel et tegu võib olla kanepi ja alkoholi vöörutusnähuga mis kestab niikaua.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Soovitan silmaarsti konsultatsiooni ja ka loobumist kanepist ja alkoholist.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika