Küünarliigesest pisut allpool olev mittevalulik survetunne 05.08.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Ma olen klaverit mänginud pikalt ja paremas käes hakkas tekkima üks hetk selline hiiliv surve. Ja mulle soovitati selle ilmnemisel siis lihtsalt lasta käel puhata. Polegi enam 2 kuud tegelenud sellega. See pole otseselt valu aga selline tunne on nagu oleks mingi põletik sees. Asi on selles et ma ei pruugi mängida, aga ka teised käelised tegevused tekitavad seda tunnet. Mida ms olen ette võtnud siia maani: käisin Hiina Massööri juures, kes pani mulle selja peale kupud ja masseeris seda kohta väga valusasti. Valu taandus alles 3 päeva pärast. Sellest polnud aga abi. Olen ka regulaarselt määrinud tiigrisalviga, mis jahendab seda kohta, aga tundub et ka sellest pole abi. Mul on ka saatekiri ortopeedi juurde, kuid järjekorrad on hetkel pikad ja äkki oskaksite soovitusi anda. Massöör ütles et seda juhtub ka lihtsalt arvutis istujatel. Ja et tema arvates on see masseeritud koht siiski üsna pehme.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik, et tegemist on kõõluseotsa põletikuga. Selgus saabub arstliku läbivaatuse käigus.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika